naprawa płyty głównej po zalniuprzez wiele lat , ekran iPhone'a prace naprawcze {w rzeczywistości | staną się byciem coraz skomplikowany . Na początku może to być kwestia czy części obudowy, która przesunięty była z przodu lub z tyłu. Ale , jako ekrany wyświetlania pojęty laminowany, jako biometryczny wymagany bezpiecznie sparowany sprzęt części, jako większy gamuts wymagany prywatny kalibracja kolorystyczna, ponieważ 3D Touch domniemaną to musi być dostosowany dla 3D specjalnie, gdzie dotknąłeś, i jako zaawansowany czujniki wymagane bardziej wymagający pozycjonowanie, o wiele więcej pracy { musiałem zrobić coś, aby gwarancję wysokiej jakości naprawy.

Tyle tak naprawdę, Apple faktycznie sprzęt urządzenia instalowanie we wszystkich placówkach handlowych miejscach i certyfikowanych centra do task znacznie lepiej i szybciej niż typowa ludzka.

naprawa płyty głównej po zalniu

Napraw ekran iPhone'a procedure należy do firmy Apple continuous initiative to better protectard clients a środowisko jednak czyni gwarancje , które nie simply działają lepsze jednak trwają dłużej. {Wszystko | cokolwiek] z iOS 12 praca nad wszystkich iPhone'ów wracając do piątki, do alchemii - wzmacniającej silniej rodzajów aluminium, stal i szkło, aby naprawy coraz prostsze i bardziej ekonomiczne .

To przeniesienie nie będzie zadowolić wszyscy. "Prawo do naprawy" jest złożone, typowo sporne issue . Nie mówię o rozmowach o mówieniu o skrajnościach po obu stronach-- osoby, którzy chcą (lub chcą) przyciągnąć uwagę lub sprzedać swoje rzeczy poprzez informując ciebie wszystko {powinien | musi | trzeba | być hermetycznie zapieczętowane lub na przeciwległym końcu wydymany poza dwukrotnie wielkością i wagą, dzięki czemu możesz {wejść tam akt z ich {kosztownym | kosztownym | drogim) lego. Rozmawiam o rozmowach o mówieniu o osobach, którzy po prostu mieć części wysokiej jakości why not try these out łatwo dostępne w niedrogi w budżecie ceny , dzięki czemu mogą zachować swoje rzeczy i zachować bezpieczeństwo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “naprawa płyty głównej po zalniu”

Leave a Reply

Gravatar